Contact

EventBranche.nl, de online nieuwsbrief, EventBranche Magazine en onze glossy TrendMagazine bieden een compleet aanbod van nieuws en achtergronden voor iedere eventprofessional. Heeft u nieuws of tips, of wilt u adverteren in een van onze media? Hieronder vindt u onze contactgegevens en de juiste contactpersonen.
                                      
Sales    
Mark Wichmann (salesdirector)  Askin Ozay (adviseur) Corine Hamer (adviseur)
mark@eventbranche.nl  askin@eventbranche.nl  corine@eventbranche.nl
T (0314) 36 10 60   T (0314) 36 10 60  T 0314 36 10 60
M 06 23605496    

 

Redactie  
Sjoerd Weikamp (hoofdredacteur)   Maartje Springer
sjoerd@eventbranche.nl    maartje@eventbranche.nl
T (0314) 36 10 60  T 0314 361060
M 06 14968839  

                        

Operationeel Manager / Traffic & Back Office
Robin van Leeuwen
robin@eventbranche.nl
T (0314) 36 10 60
M 06 41208750
 
Abonnementenbeheer
Elin van der Hoorn
elin@eventbranche.nl
T (0314) 36 10 60
 
De redactie van EventBranche.nl en EventBranche Magazine heeft de beschikking over een aantal professionele en goed ingevoerde freelancers.
 
Adresgegevens Proef Media B.V.  
Bezoekadres:   Postadres:   
Transportweg 12, tweede verdieping    Postbus 165
7007 CN Doetinchem     7000 AD Doetinchem
   
E (algemeen) info@eventbranche.nl  
E (sales) sales@eventbranche.nl  
 
Routebeschrijving:
- Vanaf de A 18 neemt u afrit 3 (Doetinchem/Zeddam), aan het einde van de afrit slaat u af richting Doetinchem.
- Bij de eerste stoplichten (woonboulevard) slaat u rechtsaf.
- Neem op de rotonde de eerste afslag naar Transportweg.
- Sla daarna linksaf om op de Transportweg te blijven.
- Volg de weg, na ± 300m aan de rechterkant Transportweg 12.

 

EventBranche.nl, EventBranche Magazine, EventBranche Nieuwsbrief, de EventBranche Borrels, de EventBranche Twitter- en LinkedIn-accounts zijn activiteiten van Proef Media BV

Postadres:
Postbus 165
7000AD Doetinchem

Bezoekadres:
Transportweg 12, tweede verdieping
7007 CN Doetinchem

Telefoon:
Tel 0314 361060
Fax 0314 332963

Email:
info@eventbranche.nl

Word lid voor 159,- euro excl. BTW

Foto gezicht

Met een jaarlidmaatschap profiteert u van vele extra's en bent u verzekerd van een plekje op onze EventBranche Borrels. 

Lid Worden

Ontvang onze gratis nieuwsbrief
Ontvang onze gratis nieuwsbrief

Wekelijks verstuurt Eventbranche.nl haar online nieuwsbrief. Neem nu een GRATIS abonnement en ontvang iedere week al het nieuws uit uw branche.
Nieuwsbrief ontvangen

EventBranche supporting partners